Administrativní výpomoc OV 11/2018

Budeš podporovat kolegy/ně primárně z obchodního oddělení (manažery i obchodní zástupce) „v boji“ s administrativou.

  • Místo pracoviště:

    Ostrava
  • Typ úvazku:

    brigáda
  • Pro absolventy:

    ano

Co je náplní této pozice?

Detailní popis pozice
  • Zpracovávat data v interním systému – zadávání a kontrola peněžních transakcí a aktualizace kontaktních údajů
zákazníků.
  • Spravovat agendu obchodních zástupců – připravovat smlouvy o obchodním zastoupení a dodatky ke smlouvě,
provádět vyúčtování v interním systému.
  • Zodpovídat a zpracovávat dotazy/požadavky zákazníků a obchodních zástupců.
  • Vydávat a přijímat zálohy a vést související evidenci všech přijatých i vydaných záloh a hotovostních plateb.
  • Připravovat podklady pro reporting do nebankovních registrů.
  • Administrace smluv – tisk, kontrola, třídění a archivace.
  • Občasná podpora i pro naše zákazníky, kterým budeš zodpovídat dotazy.

Kdo může uspět?

  • Máš chuť získat zkušenosti v administrativě a
baví Tě kancelářská práce.
  • Pochlubíš se min. maturitním vysvědčením bez
specifikace oboru, nicméně ekonomický směr
může být Tvou výhodou
  • S kolegy i zákazníky budeš hovořit česky a stejně
tak budeš češtinu používat při práci v interních
systémech
  • Ve Wordu bys měl/a umět z hromady dat
připravit přehlednou tabulku a používat
hromadnou korespondenci; v Excelu bys měl/a
umět pracovat s tabulkami – zejména vkládat a
aktualizovat data, používat jednoduché vzorce a
propojovat buňky;
  • Mezi Tvé přednosti patří pečlivost, spolehlivost a
rychlost; snadno se nevzdáváš, baví Tě hledat
řešení a učit se nové věci
  • V práci je pro Tebe číslo jedna zákazník, jeho
potřeby a pozitivní přístup; jsi nadšenec a do
práce chceš chodit s úsměvem; dokážeš s námi
táhnout za jeden provaz a nebojíš se
zodpovědnosti

Proč do toho jít?

  • Zajímavou a různorodou práci, ve které se budeš
moct spoustu věcí naučit.
  • Dlouhodobou spolupráci vhodnou např. pro
studenty a/nebo maminky na
mateřské/rodičovské dovolené.
  • Možnost být součástí přátelského a otevřeného
týmu, kde Ti kolegové rádi pomohou nejen s
důkladným zaškolením a kde si všichni „tykají“.
  • Občerstvení na pracovišti v podobě kávy a čaje v
neomezeném množství každý den.
  • Práci pro společnost s tradicí a jasnou strategií a
možnost mít dobrý pocit z toho, že i Tvá práce
dává smysl a ke společné strategii přispívá.
  • Práci vždy v úterý celý den; další dny dle
domluvy.
Mám zájem o tuto pozici Informační memorandum o zpracování osobních údajů pro uchazeče
Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.
pouze u vybraných pozic
Kontaktní údaje
Ostatní
Reakce na pozici
Osobní údaje
Pracovní očekávání