Obchodní zástupci

Veronika Omastová
Veronika Omastová
Obchodní zástupce

„Původně jsem hledala nějaký zkrácený úvazek, který by mi pomohl při mateřské. Provident mi ale nabídl práci v mém okolí, která mě natolik zaujala, že nyní pracuji na plný úvazek. Během spolupráce jsem si dodělala maturitu, získala nová přátelství, velký rozhled a hlavně podporu a potřebné finance. A práce se stala i mým koníčkem.“

Robert Blažek
Robert Blažek
Obchodní zástupce

Spolupráce mi byla doporučena mým známým. Zpočátku jsem nevěděl, co očekávat, ale postupem času jsem mu byl za toto doporučení moc vděčný. V Providentu působím již více jak 7 let a jsem velmi spokojen. Být pro lidi prospěšný, poskytovat jim co nejlepší služby a vidět je spokojené. To je podstata toho, co dělám.

Petra Smrčková
Petra Smrčková
Obchodní zástupce

Nikdy jsem si nemyslela, že by práce obchodního zástupce pro nebankovní společnost byla něco, co bych v životě chtěla dělat. Tady však o to víc platí, že zkusit se má vše. Dnes jsem si jistá, že jsem udělala dobře. Z původní brigády je práce na plný úvazek, finanční jistota a dostatek volného času pro mé koníčky a rodinu.

Proč Provident ?

Potřebujete další příjem? Malý nebo velký přivýdělek? Naše spolupráce se bude odvíjet od Vašich časových možností. Umožnění flexibility je základ, na Vás je, kolik hodin týdně budete chtít pracovat. Spolupráce je vhodná jak pro aktivní důchodce, tak i pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo zaměstnance pracující na směny. Prostě pro každého, kdo chce peníze navíc.


Na své peníze u nás dlouho nečekáte, provize vyplácíme každý týden. Pracovat budete navíc v místě, kde se pohybujete a které dobře znáte. Lokalitu vám totiž přizpůsobujeme z důvodu snížení časových i finančních nákladů na přepravu k zákazníkům.

Nezačínáte na zelené louce. Do začátku dostanete existující zákaznický kmen, kdy se jeho velikost snažíme co nejvíce přizpůsobit Vašim očekáváním. Vaším úkolem bude o zákazníky pečovat a své portfolio časem rozšiřovat. Důkladně Vás na začátku zaškolíme, včetně přípravy na certifikační zkoušky u České národní banky.

Jednoduchý a srozumitelný produkt je naší devízou a všichni obchodní zástupci znají všechny výhody našich půjček tak, aby je mohli poskytovat zodpovědně a k plné spokojenosti zákazníka. Pomůžeme Vám s propagací ve Vaší lokalitě a spolehnout se můžete i na naše plně interní kontaktní zákaznické centrum. Samozřejmostí jsou elektronické systémy pro správu Vašeho portfolia, papíru neholdujeme.

Provident působí v 9 zemích, po celém světě máme téměř 2 miliony zákazníků na 3 kontinentech. Na českém trhu působíme již 25 let, kdy naši půjčku vyzkoušelo přes milion Čechů. Po celé republice máme 10 poboček a více než 60 kontaktních míst. Poskytujeme půjčky stejně bezpečně jako banky, respektujeme pravidla a předpisy na ochranu spotřebitele a to vše za dohledu České národní banky. 

Provident zaručuje, že se ke svým zákazníkům, obchodním partnerům, vládním i nevládním organizacím chová vždy eticky, v souladu s hodnotami vlastního Etického kodexu. Naši zaměstnanci a obchodní zástupci absolvují každoročně etické školení.

Přidejte se k nám

Kontaktní formulář

Odměňování

Vaše odměna se bude vyplácet formou provizí, které se skládají z jednorázových částek za zprostředkování půjčky; dále z procentuální hodnoty z vybraného objemu splátek. Pro obchodní zástupce připravujeme pravidelně motivační soutěže o finanční i nefinanční ceny.

Kolik za investovaný čas získáte?

Průměrná měsíční provize
Počet hodin týdně
Počet klientů

Základní činnosti obchodního zástupce

Aktivní oslovování

nových zákazníků a prodej u těch stávajících. Prostě poskytování půjček a skvělého servisu a zákaznické zkušenosti.


Výběry splátek

pravidelné účtování a záznamy do mobilní aplikace – elektronická data jsou potřeba a budete na nich stavět.


Pravidelná týdenní setkání s manažerem

Zhodnotíte uplynulý týden a připravíte se na další. Můžete se vidět nebo si zavolat.

Den obchodního zástupce

Stále přemýšlíte, co by bylo vaší hlavní náplní a jak by váš takový den v Providentu vypadal? Podívejte se níže na videa, kde se dozvíte více o naší společnosti z řad zaměstnanců a i samotných obchodních zástupců.

Jak začne naše spolupráce

Přidejte se k nám

Spolupráce probíhá na základě registrace u České národní banky, po níž se člověk stává vázaným zástupcem společnosti Provident. Je nutné splňovat podmínku maturity nebo povinné praxe. Veškeré náklady na vyřízení registrace za obchodní zástupce hradíme.

V případě zájmu vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na čísle 233 312 312:
Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.
pouze u vybraných pozic
Kontaktní údaje
Ostatní