Obchodní zástupci

V případě zájmu vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na čísle 844 744 644:
Staňte se obchodním zástupcem Providentu

Přidejte se k nám

Spolupráce probíhá na základě registrace u České národní banky, po níž se člověk stává vázaným zástupcem společnosti Provident. Veškeré náklady na vyřízení registrace za obchodní zástupce hradíme.

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří se koná každý čtvrtek v 16:00 hodin na všech našich pobočkách

Mapa poboček

Proč Provident ?

Stabilní společnost

Provident působí v 11 zemích, po celém světě máme 2,4 milionů zákazníků na 3 kontinentech. Na českém trhu působíme již 22 let, kdy naši půjčku vyzkoušelo přes milion čechů. Po celé republice máme 10 poboček a více než 60 kontaktních míst.

Licencovaná společnost

Poskytujeme půjčky stejně bezpečně jako banky, respektujeme pravidla a předpisy na ochranu spotřebitele a to vše za dohledu České národní banky.

Hlavní i vedlejší činnost

Potřebujete ke své výplatě/důchodu/mateřské další příjem? Spolupracujte s Providentem i na vedlejší činnost. Stačí být časově flexibilní, vlastnit maturitní vysvědčení a vše ostatní vás již naučíme.

Výplata provizí týdně

Na své peníze u nás dlouho nečekáte. Provize našim obchodním zástupcům vyplácíme každý týden. Storna provizí (jako je běžné u pojišťovacích zprostředkovatelů a finančních poradců) u nás nenajdete.

Nezačínáte na zelené louce

Pro každého obchodního zástupce máme připraven zákaznický kmen, kdy se jeho velikost snažíme co nejvíce přizpůsobit vašim očekáváním.

Léta ověřený prodejní systém

Jednoduchý a srozumitelný produkt je devízou naší společnosti a všichni obchodní zástupci znají všechny výhody našich půjček tak, aby je mohli poskytovat zodpovědně a k plné spokojenosti zákazníka.

Činnost v místě bydliště

Místo, kde se pohybujete a které dobře znáte. Lokalitu vám přizpůsobujeme z důvodu snížení časových i finančních nákladů na přepravu k zákazníkům.

Časová flexibilita

Sami si určíte, kolik hodin Providentu chcete věnovat. Spolupráce je vhodná jak pro aktivní důchodce, tak i pro studenty, maminky na mateřské dovolené, zaměstnance pracující na směny a další.

Jednáme eticky

Provident zaručuje, že se ke svým zákazníkům, obchodním partnerům, vládním i nevládním organizacím chová vždy eticky, v souladu s hodnotami vlastního Etického kodexu. Naši zaměstnanci a obchodní zástupci absolvují každoročně etické školení.

Odměňování

Vaše odměna se bude vyplácet formou provizí, které se skládají z jednorázových částek za zprostředkování půjčky; dále z procentuální hodnoty z vybraného objemu splátek. Pro obchodní zástupce připravujeme pravidelně motivační soutěže o finanční i nefinanční ceny.

Kolik za investovaný čas získáte?

Počet hodin
týdně
Počet
klientů
Průměrná týdenní
provize
Průměrná měsíční
provize
10 hod. do 80 1400 Kč 5600 Kč
20 hod. do 120 3100 Kč 12400 Kč
30 hod. a více nad 120 5100 Kč a více 20400 Kč a více

Výše uvádíme orientační údaje. Výsledná provize je závislá pouze na vás a na vašem výkonu.

Den obchodníka v terénu

Stále přemýšlíte, co by bylo vaší hlavní náplní a jak by váš takový den v Providentu vypadal? Podívejte se níže na videa, kde se dozvíte více o naší společnosti z řad zaměstnanců a i samotných obchodních zástupců. 

Jak probíhá výběrové řízení

Zaujala vás pozice obchodního zástupce? Podívejte se, jaký bude další postup.

Zjistit více

Týden obchodního zástupce

Jak vypadá standardní týden našich obchodních zástupců? Dozvíte se níže.

Zjistit více
Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.
pouze u vybraných pozic
Kontaktní údaje
Ostatní