Souhlas se zpracováním osobních údajů


Dovolujeme si Vás informovat, že za účelem řádného průběhu výběrného řízení na Vámi vybranou pracovní pozici budeme zpracovávat Vaše zaslané osobní údaje, a to až do okamžiku uzavření smlouvy s vybraným kandidátem a dále po dobu 6 měsíců. Zpracování provádí společnost Provident Financial s.r.o., se sídlem Olbrachtova 2006/9, Krč, 140 00 Praha 4,  IČO: 256 21 351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 55523 (dále jen „Provident“) z titulu jednání o smlouvě.

Bližší informace o zpracování osobních údajů Providentem naleznete na kariérních stránkách společnosti Provident Financial na tomto odkazu a na všech pobočkách Providentu.

Pokud si přejete, abychom si uložili Vaše osobní údaje a životopis do databáze uchazečů a v této souvislosti zpracovávali Vaše osobní údaje pro níže uvedené účely, můžete nám níže udělit Váš souhlas. Udělení souhlasu je zcela dobrovolné, souhlas nám samozřejmě udělit nemusíte, případně jej můžete kdykoliv odvolat písemně nebo osobně na Oddělení lidských zdrojů Providentu.

Souhlas se zařazením do databáze uchazečů, uložením životopisu a výsledků výběrového řízení

Zakliknutím tlačítka „souhlasím“ vyjadřuji svůj souhlas s tím, aby společnost Provident, jakožto správce osobních údajů, pro případ, že neuspěji ve výběrovém řízení na pozici, na kterou se hlásím, dále zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje, včetně mého životopisu a výsledků neúspěšného výběrového řízení (např. výsledky testů), pro účely evidování mé osoby jakožto uchazeče o zaměstnání a případného budoucího kontaktování mé osoby ohledně nových pracovních příležitostí u Providentu pro případ, že bude otevírána nová vhodná pozice.

Souhlas uděluji na dobu tří let.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány dalšími subjekty - zpracovateli, a to na základě smlouvy o zpracování osobních údajů uzavřené se zpracovatelem. Zpracování osobních údajů bude provádět společnost Datacruit s.r.o., IČO: 03545652, se sídlem Václavské náměstí 846/1 | 110 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů.

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.
pouze u vybraných pozic
Kontaktní údaje
Ostatní