Naši zaměstnanci

Seznam se s Petrou, Markem, Janou a dalšími a zjisti, co je na práci v Providentu baví

Přidej se k nám

Kdo jsme

Začali jsme v Anglii v roce 1880, ale v ČR jsme „teprve“ pětadvacet let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v britském Leedsu, pobočky v 9 zemích, akcie na londýnské burze… klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Jasně, v ČR máme 300 zaměstnanců a 650 obchodních zástupců, ale i tak dokážeme pružně reagovat na to, co chtějí naši zákazníci, ve firmě si tykáme od generála po sekretářku a taky motivujeme naše lidi k tomu, aby jako dobrovolníci pomáhali všude, kde je to potřeba. Hodně dbáme na etiku podnikání a jsme rádi, že to oceňují nejen naši zákazníci, ale taky přední české neziskovky. A pokud má u nás někdo nápad, jak dělat práci jinak a líp, může si o tom popovídat s kýmkoli z vedení firmy. Stačí říct.

Jsme otevření

Jsme srozumitelní

Chceme dělat věci jednoduše a jasně. Máme odvahu být otevření a upřímní. Neustále hledáme nové příležitosti a možnosti růst. Umíme ocenit i oslavit úspěch.

Jsme odpovědní

Jsme odpovědní

Přebíráme osobní zodpovědnost za vše, co děláme. Dbáme o rovnováhu mezi výsledky a dlouhodobou udržitelností. Rozumně využíváme svůj čas i zdroje. Jsme jeden tým a míříme k úspěchu.

Jednáme s respektem

Jednáme s respektem

Neděláme rozdíly mezi lidmi, vážíme si různých názorů uvnitř i vně firmy. Zajímáme se o své zákazníky i jeden o druhého. Navzájem se inspirujeme, abychom dokázali naplno využít svůj potenciál.

Naše týmy

Váháš, jestli zkusit práci v obchodě, nebo by tě víc bavilo podporovat obchod z Centrály? Nebo už víš, ale zajímá tě, jak jednotlivé součásti Providentu fungují? V krátkém videu se dozvíš vše podstatné.

Benefity

O naše zaměstnance pečujeme tak, abychom podpořili jejich work-life balance, zdraví i psychickou pohodu.

Zjistit více

Jak probíhá výběrové řízení

S kým se potkáš během výběrového řízení, kolikrát k nám přijdeš a jak to bude probíhat

Zjistit více
Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.
pouze u vybraných pozic
Kontaktní údaje
Ostatní