Jak probíhá výběrové řízení

3 kola

Osobnostní testy

Součástí každého výběrového řízení je absolvování osobnostních testů. Výsledek nám u nováčka pomůže vhodněji nastavit individuální plán adaptace nebo kandidátovi ke konkrétnější zpětné vazbě.

Průběžná komunikace

Budeme s tebou v kontaktu v průběhu celého výběrového řízení – telefonicky i e-mailem. Domluvená setkání potvrdíme písemně, vyjádření od nás dostaneš vždy.

Kontaktní osoba/y

Budeš mít k dispozici minimálně jednu kontaktní osobu v průběhu celého výběrového řízení, na kterou se budeš moct obracet s případnými dotazy.

Důvěryhodnost

Dodržujeme zákony, a proto provádíme kontrolu tzv. důvěryhodnosti. V rámci našeho výběrového řízení tak u kandidátů prověřujeme např. trestní a finanční bezúhonnost.

S kým se potkáš?

Se zástupcem HR a přímým nadřízeným

Co tě čeká?

Poznáme se navzájem. Nás zajímá tvoje zkušenost a očekávání. Pro tebe bude určitě zajímavé poznat blíž firemní kulturu a detail pozice, která tě zaujala. Samozřejmě dostaneš prostor na otázky.

S kým se potkáš?

Se zástupcem HR a vyšším nadřízeným

Co tě čeká?

Poznáš šéfa oddělení, do kterého se hlásíš a budeš se ho moci zeptat na vše, co tě zajímá. Součástí může být také případová studie nebo test dovedností, které souvisejí s tvou budoucí pozicí.

S kým se potkáš?

Se zkušenými kolegy

Co tě čeká?

Podíváš se, jak to u nás funguje v praxi – budeš stínovat zkušeného kolegu na stejné pozici

Aktuální volné pozice

Zjistit více
Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku?
Pošlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme.
pouze u vybraných pozic
Kontaktní údaje
Ostatní